מרעידים את המדבר - אזלו הכרטיסים
נצ'י נצ'
עדן בן זקן
בלקן ביט בוקס מארחים את A-WA
הדג נחש מארחים את חנן בן ארי

יום שלישי 10.10.17 | פתיחת דלתות 19:30 | תחילת מופע 21:00

לרקוד, לזוז, לקפוץ, וכמה שיותר. כמיטב המסורת, הערב האחרון הוא מסיבת ריקודים גרובית ותוססת. ארבע מנות בתפריט, כולל שני אירוחים, ומפגש היסטורי בין שתי להקות ענק, ויחד נקבל את כל הטעמים: מראפ ומזרחית, דרך מוזיקת עולם ותימן, ועד היפ הופ וראפ ישראלי.

נצ'י נצ', מלך הראפ של המזרח התיכון, חורך במות ברחבי הארץ, מאחוריו ארבעה אלבומים וקהל נאמן שהתאהב ביכולת האותנטית והבלתי מתפשרת שלו, להיות גם רגיש וגם בועט, ככה ראפ אמיתי צריך להיות.

עדן בן זקן, כוכבת הפופ, היא זמרת עם קול גדול ומדויק, נוכחות שכולה חיוך ענקי ונשמה. מאז פרצה לתודעה לפני ארבע שנים, היא זוכה לאהבת הקהל, מרקידה ומשמחת המונים, ואוחזת בשרשרת להיטים והישגים, מאלבומי פלטינה, דרך עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב, ועד קיסריה.

בלקן ביט בוקס, שגרירי מוזיקה ישראליים מצטיינים, קוצרים הצלחה ברחבי העולם עם הגרוב העולמי המרקיד להפליא שלהם, שמשלב פאנק, היפ הופ ומוזיקה בלקנית צוענית ותימנית. באותה נשימה ובצעד תימני הם מארחים את A-WA, שלוש אחיות שיוצרות גרסאות דאנס אלקטרוניות למוזיקת נשים תימנית עתיקה, בהרמוניה קולית ייחודית ומקצבים מפעימים, והצלחה עולמית פורצת גבולות, דתות ומדינות.

לקינוח עולים הדג נחש, תשעה מופלאים שעושים היפ הופ וראפ עברי קולע, חברתי, מושחז, אותנטי, אכפתי וישיר לפנים. הדג מארחים את חנן בן ארי, שזכה להצלחה ענקית עם אלבום הבכורה שלו, ומצליח להשמיע קול חשוף ומרגש שהוא לעתים גם נוקב וסאטירי.

.......................................................................................................................

בואו בהסעות מרחבי הארץ ישירות לשערי פסטיבל התמר:

אשדוד, אשקלון, באר שבע, חיפה,ירושלים, כפר סבא, מודיעין, ראשון לציון, תל אביב ועוד.
שימו לב - מספר המקומות מוגבל, מומלץ לשריין מקום בהסעה ולהרשם כ-72 שעות מראש לפחות:
.......................................................................................................................
 

היכל מצדה - חשוב לדעת!

הגעה ברכב
 • להגעה בטוחה הקלידו בWAZE "פסטיבל התמר".
 • הגישה למתחמי הפסטיבל הינה דרך כביש 90 בלבד - כביש המלונות שצמוד לים המלח.
 • אין גישה למתחמי ההופעות מכביש 3199 / כביש כפר הנוקדים מצדה מערב.
 • לבאים מצפון - הגעה מכיוון ירושלים על כביש 90, כ-10 ק"מ דרומית לחמי עין גדי.
 • לבאים מדרום - הגעה מכיוון ערד או דימונה, הגעה על כביש 90 כ20 דקות צפונית למתחם המלונות.
 • בעת ההגעה שימו לב לשלטי הכוונה לחניון הרכבים, ומשם הסעות חינם יובילו אתכם אל האתר וממנו חזרה לחניון הרכבים במשך כל האירוע.
 • אף על פי כן אנו ממליצים בחום להשתמש בשירותי ההסעה מטעם חברת פאנזון המביאה אתכם מפתח הבית ועד לשער האתר בנוחות, בבטחה, בלי לחפש חניה או הוצאות דלק ובלי לחפש נהג תורן.
 • לפרטים נוספים: https://events-il.myfanzone.com/events/tamar/#/events/
 
 
כרטיסים
 • על מנת לחסוך לכם את ההמתנה בקופת הפסטיבל אנו מבקשים להכין את הכרטיסים מראש ולהדפיס אותם בבית בחינם. יש להדפיס את קובץ הPDF עם הברקוד ולהגיע איתו ישר לכניסה למופע.
 • כרטיסים באיסוף עצמי - למי שאיבד את הדף / הכלב אכל לו את המדפסת - קופת הפסטיבל נפתחת בשעה 19:30 וניתן לשחזר את הכרטיסים בכניסה - אנא המנעו מאפשרות זו. 
 • כרטיסים שנקנו דרך הוועדים השונים: בהצדעה, קרנות השוטרים וכדומה ואינם כוללים ברקוד עליהם דורשים הגעה לקופת הפסטיבל והחלפה לכרטיסי כניסה.
 • אתר הפסטיבל נגיש ומותאם - מתקשי הליכה וכבדי שמיעה מתבקשים לפנות אל ההפקה מראש כדי להסדיר קבלת ערכת שמיעה והכנת מקומות ישיבה מתאימים - לפניות במייל - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
הופעות בהיכל מצדה 
 • אתר היכל מצדה כולל מתחמי מזון ושתיה, ברים, מתחמי ישיבה, שירותים מפנקים. אתם מוזמנים להגיע מוקדם ולהנות מאווירת הפסטיבל: בירה טובה, פיצה מהטבון וקצת לזוז עם מוזיקת גרוב מעמדת הדיג'י. 
 • מתחם ההופעות משלב מקומות ישיבה בטריבונה ומתחם עמידה ברחבה מול הבמה בהתאם לכרטיסים שנרכשו.

  כדי להמנע מאי נעימויות בכניסה אנא שימו לב לכללים הבאים:
 • אין להכניס מזון ומשקאות לשטח המתחם. אין להכניס אלכוהול ובקבוקי זכוכית. הכניסה לבעלי חיים אסורה.
 • אין להכניס כיסאות נוח וכיסאות מתקפלים.
 • הכנסת נשק למתחם אסורה, לא תנתן אפשרות להפקיד כלי ירי בכניסה. מכירה או הגשה של אלכוהול מתחת לגיל 18 אסורה.
מפת הגעה

הגעה ברכב
להגעה בטוחה הקלידו בWAZE "פסטיבל התמר".
הגישה למתחמי הפסטיבל הינה דרך כביש 90 בלבד - כביש המלונות שצמוד לים המלח.
אין גישה למתחמי ההופעות מכביש 3199 / כביש כפר הנוקדים מצדה מערב.
לבאים מצפון - הגעה מכיוון ירושלים על כביש 90, כ-10 ק"מ דרומית לחמי עין גדי.
לבאים מדרום - הגעה מכיוון ערד או דימונה, הגעה על כביש 90 כ20 דקות צפונית למתחם המלונות.
בעת ההגעה שימו לב לשלטי הכוונה לחניון הרכבים, ומשם הסעות חינם יובילו אתכם אל האתר וממנו חזרה לחניון הרכבים במשך כל האירוע.

אף על פי כן אנו ממליצים בחום להשתמש בשירותי ההסעה מטעם חברת פאנזון המביאה אתכם מפתח הבית ועד לשער האתר בנוחות, בבטחה, בלי לחפש חניה או הוצאות דלק ובלי לחפש נהג תורן.
לפרטים נוספים: https://events-il.myfanzone.com/events/tamar/#/events/

--------------------------------------------------------------------------

כרטיסים
- על מנת לחסוך לכם את ההמתנה בקופת הפסטיבל אנו מבקשים להכין את הכרטיסים מראש ולהדפיס אותם בבית בחינם. יש להדפיס את קובץ הPDF עם הברקוד ולהגיע איתו ישר לכניסה למופע.
- כרטיסים באיסוף עצמי - למי שאיבד את הדף / הכלב אכל לו את המדפסת - קופת הפסטיבל נפתחת בשעה 19:30 וניתן לשחזר את הכרטיסים בכניסה - אנא המנעו מאפשרות זו. 
- כרטיסים שנקנו דרך הוועדים השונים: בהצדעה, קרנות השוטרים וכדומה ואינם כוללים ברקוד עליהם דורשים הגעה לקופת הפסטיבל והחלפה לכרטיסי כניסה.
- אתר הפסטיבל נגיש ומותאם - מתקשי הליכה וכבדי שמיעה מתבקשים לפנות אל ההפקה מראש כדי להסדיר קבלת ערכת שמיעה והכנת מקומות ישיבה מתאימים - לפניות במייל - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

--------------------------------------------------------------------------------

הופעות בהיכל מצדה 
- אתר היכל מצדה כולל מתחמי מזון ושתיה, ברים, מתחמי ישיבה, שירותים מפנקים. אתם מוזמנים להגיע מוקדם ולהנות מאווירת הפסטיבל: בירה טובה, פיצה מהטבון וקצת לזוז עם מוזיקת גרוב מעמדת הדיג'י. 
- מתחם ההופעות משלב מקומות ישיבה בטריבונה ומתחם עמידה ברחבה מול הבמה בהתאם לכרטיסים שנרכשו.

כדי להמנע מאי נעימויות בכניסה אנא שימו לב לכללים הבאים:
אין להכניס מזון ומשקאות לשטח המתחם. אין להכניס אלכוהול ובקבוקי זכוכית. הכניסה לבעלי חיים אסורה. הכנסת נשק למתחם אסורה, לא תנתן אפשרות להפקיד כלי ירי בכניסה. מכירה או הגשה של אלכוהול מתחת לגיל 18 אסורה.

בנייה וניהול - Dice Marketing | עיצוב - Gadi Design