המדבר מתעורר ומתחדש לחגיגת האסיף הקבועה לה חיכה כל השנה: יריית הפתיחה לפסטיבל התמר המתחיל מהמקום הכי חשוב: הלב. בזה אחר זה יעלו לבמה (וישתפו פעולה לראשונה):

** אברהם טל ** 

אחרי שפתח את הקיץ בהשקת המופע החדש שלו "אחרת נשתגע" באמפי קיסריה, אברהם טל מגיע לפסטיבל התמר יחד עם הרכב הנגנים המשובח שלו לחגיגות הפתיחה. טל, אחד מהיוצרים הבולטים והייחודיים של המוזיקה בישראל, מביא אל הבמה חגיגה של צבעים וצלילים המאפיינים את יצירתו – תמהיל מדויק ומעניין של פופ, אתני ואלקטרוני שיוצרים חוויה מרגשת, סוחפת ומקפיצה, המשקפת שנים ארוכות של קריירה ענפה ומלאת להיטים.

או בקיצור: חגיגה של שמחה, של אהבה, ושל מוזיקה שפותחת את הלב. התחלנו

 

** עדן חסון ** 

היוצר והזמר עדן חסון מלך הפלייליסט, זוכה פרס אקו"ם, שכל שיר שלו מזנק אל המקום הראשון במצעדים, וכבש בענק את פארק הירקון בת"א אל מול עשרות אלפי צופים – מגיע לפסטיבל התמר עם מופע חסר מעצורים וארסנל ענק של להיטים את כולם כתב והלחין, ועם כולם שבר שיאי השמעות בכל פלטפורמה. כשמדובר בעדן חסון, הקהל הישראלי מצביע ברגליים ועוטף באהבה את המוזיקאי עם השילוב המנצח של כישרון, דיוק וקסם.

לראשונה, במיוחד לפסטיבל התמר, ישתף חסון פעולה על הבמה עם אברהם טל, בביצועים מפתיעים שכמותם טרם נשמעו – ויפיקו מן השניים את האנרגיה המחשמלת שיכולה להיווצר רק במפגש כישרונות שכזה.

או בקיצור: לא נראה לנו שמישהו יעצור אותו                                                                                                                                            

שרית חדד
|למעלה משני עשורים ששרית חדד היא בין הזמרות היוצרות המובילות את פס הקול הישראלי, ונחשבת לחלוצה אשר סללה את הדרך ללא מעט אמנים ובכללן מוזיקאיות רבות, אשר שאבו ממנה השראה. היכולות הווקאליות של חדד, יחד עם כישורי הנגינה שהיא מפגינה כמעט על כל כלי אפשרי, יוצרים את אחד המופעים הבימתיים המושקעים והמדוברים שהפכו למוקד עלייה לרגל ולמאורע חגיגי, גם כאן בפסטיבל התמר. עם רשימת להיטים בלתי נגמרת ולהקה שחיה ונושמת כל צליל וניואנס על הבמה יחד עם שרית, צפויה לקהל חוויה אדירה של רגש, שמחה וכמויות של אהבה.

או בקיצור: שרה שרה, ואתה לא רוצים לפספס את זה

אושר כהן

מאז פרץ עם "ברגעים שאת הולכת", אושר כהן – שובר השיאים החדש בזירה מגיע להופעה ראשונה בפסטיבל התמר – חמוש בלהיטים שכבר כבשו את קיסריה, היכל מנורה ומצעדי ההורדות בכל פלטפורמה אפשרית. הזמר והיוצר, שכותב ומלחין שירים לגדולי הזמרים בישראל, מתכנן מופע סוחף במיוחד לנוף המדברי הפתוח – וצפויות בו לא מעט הפתעות.

או בקיצור: האושר מגיע לפסטיבל התמר, ברוך הבא!

 

משך המופע כ- 4.5 שעות