אגדת המדבר מספרת על מפגש ענקי הרוק בישראל שיכול להתקיים רק בלילה השלישי של פסטיבל התמר. רוצי שמוליק כי תיכף סוף עונת התפוזים, אז תנו לי רוקנרול ברדיו בלה בלה!

אריאל זילבר ולהקת ברוש – מופע האיחוד

היוצר הוותיק והמוערך אריאל זילבר ונגני להקת "ברוש" האגדיים: שמוליק בודגוב, איקי לוי, טוני בראוור ויוסי מנחם, שחברו ללהקה באמצע שנות ה-70, לאחר אלבום הסולו הראשון והמצליח של זילבר "רוצי שמוליק" – מגיעים במופע איחוד מיוחד לפסטיבל התמר, ויבצעו את הלהיטים הגדולים כפי שהוקלטו באלבום המופת "אריאל זילבר ולהקת ברוש" משנת 1978.

נגני הענק בחבורה המיתולוגית הזאת, שהייתה להקת הבית של 'זהו זה' – מגיעים מכל קצוות תבל אל המדבר להדליק בו ניצוצות של התלהבות נעורים, עם הלהיטים שהלב שלנו קופץ מהם: "שמש שמש", "תן לי כוח", "אהבה שקטה", "ישראלים מצחיקים", "איך עפות המחשבות" ועוד.

או בקיצור: אגדת רוקנ'רול סבנטיז נדירה

                                                                                                                                                 החברים של נטאשה

אחרי שעשו היסטוריה עם ההפקה המושקעת והמדוברת "רדיו בלה בלה" בפסטיבל התמר לפני שנתיים, חוזרים הנטאשות אל הבמה עם מסע מוזיקלי מחודש בין האלבומים והלהיטים הגדולים המלווים את פסקול חיינו בשלושים השנים האחרונות.

המופע בהפקה מקורית ומרהיבה יכבוש את לב המתגעגעים לנעורים, וכמו שאמרו חברי הלהקה: "בואו נחגוג את החיים, הם באמת משוגעים ואין לדעת מה יביא יום".

או בקיצור: תכינו את הרגלי הצריחה.

                                                                                                                                                   תיסלם

מאז "רדיו חזק", אלבום הבכורה שלהם בתחילת שנות ה-80, שהימם את תעשיית המוזיקה בישראל, להקת תיסלם שומרת על האנרגיה הבימתית, ההפקה המוזיקלית וההופעה החצופה גם היום.

עם להיטי ענק עליהם גדלנו ובגרנו, הם כבשו כל פסגה אפשרית, פיתחו קריירות סולו מצליחות, התפרקו וחזרו אל הבמות ברחבי הארץ – וכעת הם מגיעים לערב האגדות של פסטיבל התמר עם כל הכוח של הגיטרה-בס-תופים. וקלידים. וברז על המצח.

או בקיצור: תנו לי תנו לי רוקנ'רול, ותגבירו.                                                                        

שלום חנוך            

אל ערב האגדות של פסטיבל התמר מגיע מלך הרוקנ'רול: שלום חנוך במופע הכולל את מיטב להיטיו שזכו כבר לפני שנים לתואר הקלאסיקות הגדולות של התרבות בישראל. חנוך יגיש על הבמה את השירים בביצועים חדשים ומלאי אנרגיה בליווי להקה משובחת הכוללת את מיטב המוזיקאים הבכירים בארץ.

"מי שטרם הספיק לראות את שלום חנוך בהופעה, שיילך לעשות את זה. לא יהיה לנו עוד מאיר, לא יהיה עוד אריק – אבל שלום כאן, עם הגיטרה ביד והצרידות המוכרת. אגדה בשר ודם" (עמית סלונים, וואלה)

או בקיצור: שלום חנוך יש רק אחד. בגלגול הזה         

 

משך המופע כ – 4.5 שעות